Ara | tr / en / ru
Helezon Konveyör Mikronize Elek Toz ve Granül Dozajlama
Perlit Genleştirme Tesisleri
 
Öncelikle perlit nedir sorusuna cevap verelim;
 
Yoğun lav ve magmanın ani soğuması  sonucu meydana gelen parlak inciye yakın bir görünüşte olan küçük parçalara ayrılmış doğal cam. Perlitin ticari bir önem kazanmasının  yarım asırlık bir tarihi vardır. Öğütülmüş perlit;   800-1000°C arasında hızla pişirilirse içinde bulunan düşük oranındaki sıvı buharlaşarak perliti genleştirir.Yüksek kalite bir perlit, patlamamış halinden yaklaşık 20 kat daha genleşir bunun sonucunda çok düşük yoğunlukta bir malzeme elde edilmiş olur.  Ülkemiz  perlit kaynakları açısından dünyada ilk sıralardadır.
 
Project Plus perlit patlatma - genleştirme ve paketleme alanında alçı sektöründe elde ettiği deneyimleri ve proses tecrübelerini kullanarak yüksek kapasitede ve efektif neticeler alacağınız perlit patlatma - genleştirme tesisileri konusunda,  siz değerli müşterilerimizden gelecek talepler için hazırdır.
 
Perlit patlatma - genleştirme ve paketleme tesislerimizde; yoğunluğu 65-100 gr / lt ve 30-160 mikron aralığında mikronize perlit elde edebilirsiniz.
 
Perlitin kullanılma alanı çok geniştir, filtre sektöründen, inşaat sektörüne kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. 
 
Project Plus perlit patlatma - genleştirme tesisimiz; genleştirme yada patlatma roketi yüksek sıcaklıklara dayanıklı malzemlerden imal edilmektedir, ham perlit değişik noktalardan perlit patlatma - genleştirme roketimizin merkezinden beslenmektedir. Roketimiz modilasyonlu olduğu için ısıl değerler tamamen bizim kontrolümüzdedir.
 
Sistem PLC ve Scada destekli operatör kontrolünde  tamamen otomatik çalışmaktadır
 
En Son Haberler Tümünü Göster
Teleskopik Kamyon Yükleme Konveyörü
Teleskopik Kamyon Yükleme Konveyörü ...
İnce Alçı (90µ) Ayırma Separatörü,  Besleme Kapasitesi: 40ton/saat
İnce Alçı (90µ) Ayırma Separatörü, Besleme Kapasitesi: 40ton/saat ...
Alçı Öğütme Pinli Değirmen ve Perlitli Alçı Sıva Toz Karıştırma Mikseri
Alçı Öğütme Pinli Değirmen ve Perlitli Alçı Sıva Toz Karıştırma Mikseri

Alçı Fabrikası için makina ve ekipman imalatlarımızdan Pinli Değirmen ve Alçı ...

KALEKİM Isparta Fabrikası için Ventilli Torba Paketleme Ünitesi
KALEKİM Isparta Fabrikası için Ventilli Torba Paketleme Ünitesi

Sektörün Öncü firması olan KALEKİM firması için Ventilli Torba Paketleme Ünitesinin ...

Hakkımızda
Project Plus;  Maden, gıda ve kimya sektörüne yönelik komple anahtar teslimi çözümler ve bu sektörlere yönelik ekipmanların imalatını yapmaktadır. Yıllarca sektörün her alanında hizmet vermiş mühendisler tarafından kurulmuş olup bugün sektörün en iddialı ve yenilikçi kadrosuna sahiptir.   Vizyonumuz Üretiminizi başarıya taşıyacak projelerin Türkiye ve dünyada çözüm ortağı olup, rakiplerinizin üretimlerinden daha akılcı çözümler sunarak sizi bir adım öne taşımak.   Misyonumuz Project Plus ile çalışan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler ile memnuniyete dayalı, yüzde yüz başarmayı hedefleyen uzun yıllar sürecek bir işbirliği kurmak.   Değerlerimiz Projelerinizi, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız. Hepimizin ilk ve ortak hedefi müşterilerimizi memnun etmektir. Önce dinler, ihtiyaçları anlar ve çözüm üretmek için çalışırız. Project Plus çevreyi korur, toplum ve kamu düzenine saygılıdır. Sektördeki standart yaklaşımların ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümler üretiriz. İyi yapılan bir işi takdir eder; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geri bildirimlerde bulunuruz. ...
Blog